Služby

Zajišťujeme komplexní služby: komplexní servis, prodej náhradních dílů, prodej přídavných zařízení, zajištění finacování, školení strojníků, půjčovna strojů.

  • Servis

    Dokonalý SERVIS považujeme za nedílnou součást naší společnosti, proto mu věnujeme neustále velkou pozornost. Vysokou úroveň servisních služeb zajišťuje kvalifikovaný personál, který se prostřednictvím školení neustále zdokonaluje v propracovaných technologiích. Pro rychlou diagnostiku se využívají nejnovější podpůrné diagnostické pomůcky.

  • Prodej náhradních dílů

    V našem skladu v Rudné u Prahy jsou k dispozici běžné náhradní díly, filtry, pneumatiky, oleje a maziva. Na základě vašich požadavků jsou všechny potřebné díly dodávány denně přímo k nám z centrálních skladů náhradních dílů výrobců , jež v ČR zastupujeme. Systém objednávání a dopravy nám díly umožňuje zajistit v naléhavých případech i do 24 hodin.

  • Finanční služby

    Možnost financování nových i použitých strojů pomocí spotřebitelského úvěru nebo leasingu. Spolupracujeme s ČSOB Leasing a Erste Leasing. Nabízíme taky možnosti pro kompletní pojištění při koupi nebo zapůjčení stroje.