Půjčovna - Stavební technika

Tandemový vibrační válec VH 270

AMMANN VH 270 je tandemový vibrační válec s kloubovým rámem a dvěma hladkými obrobenými běhouny. Oba běhouny jsou hnané a vibrující. Zdrojem vibrace jsou jednostupňové neusměrněné budiče vibrací, zabudované do os běhounů

Minirypadlo SV 08

Ideální pro lehké práce při zahradní výstavbě a při opravných pracích v bytové výstavbě. Mikrorypadlo projede bez obtíží dveřmi o šířce 700 mm.

od 1200 Kč

Pásový minidumper C 10.80

Pásové minidumpery Cormidi jsou vhodné všude tam, kde je kvůli ztíženým podmínkám obtížná bezpečná manipulace a přeprava jakýchkoliv těžkých nákladů.

od 1000 Kč

Transportér C12R-A

Transportér C12R-A Vám přepraví stavební materiál nebo hlínu po stavbě bez ohledu na kvalitu transportní trasy.

od 1200 Kč

Minirypadlo VIO50

Rotace horního rámu do šířky stopy bez přesahu , možnost pracovat blízko překážek ve stísněných prostorách, špičková hydraulická regulace s posilovačem, vynikající stabilita (asymetrické běhouny VICTAS®)

od 2800 Kč

Minirypadlo SV 18

Minirypadlo SV 18 jako alternativa za SV 17EX, prosklená kabina typu ROPS-FOPS s vynikající viditelností, s topením a větráním, odpružené výškově nastavitelné sedadlo, všechny ovladače jsou ergonomicky řešené na dosah ruky.

od 1560 Kč

Minirypadlo VIO30

Minirypadlo VIO30 umožňuje práci v úzkých oblastech, kde tradiční stroj není schopen pracovat, možnost pracovat podél zdi. Nemá mrtvý úhel v horní části konstrukce a poskytuje maximální výhled do všech stran.

od 2380 Kč

Vibrační válec AV 95-2

Silniční vibrační válec se vznětovým motorem Cummins,páteřový rám.

od 5200 Kč