Pěch ACR 68

od 400 Kč

Pěchy Ammann ACR 68 je vyvinut v souladu s nejnovějšími požadavky na ergonomii a ochranu životního prostředí. Je poháněn 4taktním benzinovým motorem HONDA GX 100 s automatickým varovným systémem oleje.

Pěchy Ammann ACR 68 je vyvinut v souladu s nejnovějšími požadavky na ergonomii a ochranu životního prostředí.

Je poháněn 4taktním benzinovým motorem HONDA GX 100 s automatickým varovným systémem oleje (vč. dobře viditelné LED kontrolky) a s karburátorem se zabudovanou pumpičkou zajišťující dokonalejší vstřikování paliva. Spouštění motoru je tak vždy optimální.

Motor zaručuje nízké hodnoty emisí splňující normy pro výfukové plyny EPA Tier III (důležitý aspekt při užívání pěchů v uzavřených prostorách s malou cirkulací vzduchu). Motor je dále odolný vůči nečistotám v palivu a je chráněn proti poškození pevným kovovým krytem.

Co činí ze stroje velmi robustní a spolehlivý výrobek, je jeho vysoký hutnicí výkon v kombinaci s mimořádně rychlým pojezdem, provozní hmotností 68 kg a extrémně nízkým těžištěm v důsledku nízko uloženého motoru a sestupného rozdělení hmotnosti.

Výškově nastavitelné držadlo tlumící vibrace a palivová nádrž o zvětšeném objemu 3 litry umožňují delší obsluhu bez známek únavy.

Kategorie: benzinový
Provozní hmotnost: 68 kg
Pracovní šíře: 280 mm
Odstředivá síla: 13 kN
Frekvence úderů: 680 /min
Motor: Honda GX100
Výkon motoru: 2,2 kW

400 Kč / den