Naftové topidlo B150CED

od 310 Kč

Naftové topidlo Master B150CED má přímé spalování. Obecně platí, že topidla této konstrukce vykazují nejlepší srovnání v poměru cena/výkon. Jsou využívána především na stavbách nebo všude tam, kde je zajištěn odvod zplodin, tedy v otevřených prostorách.

Naftové topidlo Master B150CED má přímé spalování. Obecně platí, že topidla této konstrukce vykazují nejlepší srovnání v poměru cena/výkon. Jsou využívána především na stavbách nebo všude tam, kde je zajištěn odvod zplodin, tedy v otevřených prostorách. Naftové topidlo Master B150CED se vyznačuje vysokým průtokem vzduchu, který zaručuje rychlé vyhřátí zvoleného prostoru. Má robustní konstrukci se zabudovanou palivovou nádrží, spalovací komorou z nerez oceli a je opatřeno tepelnou ochranou.
Díky své nízké hmotnosti je toto naftové topidlo lehce přemístitelné. K dalším výhodám patří snadná údržba.Zařízení je standardně vybaveno možností RESET, pokud dojde k výpadku můžete stisknutím tlačítka jednoduše obnovit jeho činnost.
Naftové topidlo Master B150 CED se nesmí používat v uzavřených prostorách, vždy je potřebné dbát na dostatečné větrání a odvod zplodin, které při spalování nafty vznikají.

Výkon: 44 kW
Průtok vzduchu: 900 m3/h
Spotřeba paliva: 3,72 kg/h
Síťové napětí: 230 V
Proud: 1,2 A
Teplota vzduchu: až 300 °C
Obsah nádrže: 43,5 l
Regulace termostatem: ano
Rozměry: 102 x 47 x 49 cm
Hmotnost: 26,2 kg

310 Kč / den