Váš spolehlivý PARTNER

Společnost HYDREX BOHEMIA jako Váš obchodní partner chce být v každé chvíli Vaším spolehlivým pilířem, u kterého najdete nejen výkonné stroje a zařízení, ale také kvalitní servisní služby a dostatek náhradních dílů.

 1. Prodej široké škály stavebních strojů

  Na českém trhu zastupujeme kvalitní a výkonné stavební stroje osvědčených světových značek jako YANMAR, hutnící techniku ​​AMMANN, hydraulická kladiva INDECO, míchače betonu FIORI, obalovací techniku ​​AMMANN.

 2. Vysoká úroveň servisních služeb

  Servis považujeme za nedílnou součást naší společnosti, proto mu věnujeme velkou pozornost. Vysokou úroveň servisních služeb zajišťuje kvalifikovaný personál, který se prostřednictvím školení neustále zdokonaluje v propracovaných technologiích.

 3. Okamžite dispozici běžné náhradní díly, filtry, pneumatiky, oleje, …

  V našem skladu v Rudné u Prahy jsou k dispozici běžné náhradní díly, filtry, pneumatiky, oleje a maziva. Na základě vašich požadavků jsou všechny potřebné díly dodávány denně přímo k nám z centrálních skladů náhradních dílů výrobců.

 4. Variantní možnost financování

  Možnost financování nových i použitých strojů pomocí spotřebitelského úvěru nebo leasingu. Spolupracujeme s ČSOB Leasing a Erste Leasing. Nabízíme taky možnosti pro kompletní pojištění při koupi nebo zapůjčení stroje.

Poslední AKTUALITY